August 23, 2015

Minu töövihikud ja tööraamatud - saab tellida Mauruse kirjastusest

Tere!

Eelmisel aastal kirjutasin töövihiku 9. klassile (Matemaatika tööraamat põhikooli lõpetajale). Kuna see töövihik osutus väga nõutavaks, siis selle aasta augustis ilmus juba kolmas trükk. Võrreldes kahe esimese trükiga on viimases töövihikus sisekaanel ka kõik vajalikud valemid ülesannete lahendamiseks.

Töövihikus on hulgaliselt näiteülesandeid ning õpilane saab seda vihikut kasutada ka ilma õpikuta. Need koolid, kes tellivad töövihikute täiskomplekti, saavad tasuta ligipääsu minu poolt koostatud matemaatika õppevideotele. Klassi tellimuse vormistamisest palun teatada mulle allarveelmaa8@hotmail.com, ning saate paroolid videote kasutamiseks.

Töövihik on kantud EHIS-e infosüsteemi ja seda saab tellida õppevahendite ostuks eraldatud raha eest.

Kummatan ka ühe väga levinud eksiarvamuse. ARGO kirjastuse poolt välja antav H. Uudelepa eksamiraamat EI OLE SA INNOVE ametlik väljaanne. Tegemist on vaba turu tingimustes välja antud raamatuga. Mina pole eksamiraamatuid tellinud oma õpilastele juba aastaid, sest kõik eksamiülesanded on SA INNOVE kodulehel kenasti olemas.

Töövihikut saab vaadata siit ja seda saab tellida kirjastusest Maurus, töövihiku hind on hetkel 5.50 EUR.

Töövihiku retsensentideks on Anne Küüsmaa ja Agu Ojasoo
===============

Selle aasta septembris ilmub töövihik 6. klassile - kordamisülesandeid tasemetööks kordamisel. Töövihikus on ülesandeid viienda ja kuuenda klassi teemade kohta, paljudel ülesannetel on ka vastused.

Töövihikut saab vaadata siit. Need koolid, kes tellivad töövihikute täiskomplekti, saavad kasutada uusi matemaatika teste ning tasemetööde näitevariante.

Töövihikut saab tellida kirjastusest Maurus, vihik on EHIS-es ja seda saab tellida õppevahenditele eraldatud raha arvelt. 

Töövihiku retsensentideks on Anne Küüsmaa, Agu Ojasoo ja Sirje Sild.

===============

Eelmisel aastal ilmus kaheosaline Matemaatika tööraamat gümnaasiumi lõpetajale. Neid saab vaadata siit I osa ja II osa.

Gümnaasiumi tööraamatud tuleb lapsevanematel välja osta. Mõlema osa hind on 5.50 EUR. Tööraamatud on kantud EHIS-e infosüsteemi.

Tööraamatute tellimiseks on mitmeid võimalusi: õpilased võivad need osta Rahva Raamatu või Apollo raamatupoest, kuid siis lisandub hinnale raamatupoe juurdehindlus. Lihtsam viis on raha kokku koguda ja osta otse kirjastusest.

Tööraamatu retsensentideks on Anne Küüsmaa, Agu Ojasoo ja Sirje Sild.

Kui klassis on tööraamatute täiskomplekt, siis saab tasuta kasutada minu gümnaasiumile mõeldud õppevideosid.
===============
2016.a. sügiseks annab kirjastus Maurus välja töövihiku 7. ja 8. klassile.

Kui juba ilmunud või ilmuvate õppematerjalide kohta on küsimusi, siis kirjutage allarveelmaa8@hotmail.com .

Edu soovides,
Allar VeelmaaNo comments: